preloader

O nás

Tento web vznikl ve spolupráci několika nadšenců do světa peněz a investic. Přibližuje, jak funguje peněžní systém, pomáhá se zorientovat ve světe investic a vysvětluje různá specifika světa drahých kovů a Bitcoinu. Zaměřuje se především na tyto aktiva, protože v sobě nesou zajímavé vlastnosti, které se mohou stát výrazně užitečnými v nadcházející nejisté době.

Dlouhodobý plán pro Chráníme Peníze je dát do kupy kvalitní tým, web, marketing, sociální sítě, online vzdělávání, cokoli, o co budou lidé stát a nás bude bavit… Tým se postupně rozšiřuje, první verze webu je na světě, rozjíždíme marketing a dál se uvidí :) Už teď každopádně nabízí spoustu zajímavých informací a plní tedy svůj hlavní, edukační, účel. Nedáváme na tomto webu investiční rady či doporučení a je na vás, jak s těmito informacemi naložíte. My tu jednoduše píšeme, co a proč si myslíme, odkazujeme vás na různé zdroje a děláme marketing těm podle nás skutečným penězům.

Jan Kamlach

Před lety mi kamarád doporučil jednu knihu, jedním dechem jsem jí za noc přečetl a tehdy vznikla myšlenka Chráníme Peníze. Kniha se jmenuje Investujte do zlata a stříbra od Mike Maloneyho, její myšlenky nejsou zdaleka jen o těchto kovech, jsou nadčasové a zároveň velmi aktuální. Díky ní jsem pochopil, jak celý finanční systém funguje a jaké to může mít devastující dopady. Ty papírky a čísla, kterým říkáme peníze, jsou jako domeček z karet, stačí, aby foukl vítr nedůvěry a přijde kolaps, což se v průběhu dějin dokola opakuje a bohužel nevidím důvod, proč by to tentokrát mělo být jinak. Proto jsem se nadchnul do toho ukazovat lidem alternativy peněz, jaké mají výhody a nevýhody, pro co se hodí které a jak s těmi informacemi pak naložit.

author

Jan Kamlach

Zakládající členové

Jan Hrubý

Webdesigner

Adriana Řeháčkova

Marketing

Antonín Onoprienko

Obchodní vedoucí

Marek Sirový

IT

Jan Kamlach

Od všeho trochu

Specialisté

Miroslav Šedivý

Drahé kovy a Bitcoin

Tomáš Pech

Drahé kovy a Bitcoin

Stanislav Karlík

Finance a investice

Martin Holoubek

Drahé kovy a Bitcoin

Tomáš Beneš

Drahé kovy a kryptoměny

Reference

Honza je skvělý parťák. Mohu se na něj kdykoliv obrátit a vždy dostanu perfektní pohled na aktuální situaci, a jak jí řešit.

client-image

Sebastián Dibusz

Investor a poutník

Pro mě je zásadní lidský přístup ke klientovi a chápání jeho pohledu. Honza je pro mě velkou inspirací ve světě financí a sedl mi jeho pohled na ně. Líbí se mi jeho neotřelý pohled a tak díky němu v naší rodině chráníme své peníze.

client-image

Ales Balvín

Vědec a rádce přes zdraví

Skvělý a velmi profesionální přístup, vše dokáže dopodrobna vysvětlit a již 6 let nám opravdu pomáhá. Jsme nesmírně rádi, že jsme našli člověka, který se nestará jen o svou kapsu a nic nevnucuje.

client-image

Jitka Marešová

Trojnásobná maminka

S panem Kamlachem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupracuji s ním již několik let a vždy byl perfektně připraven, je znalý v oboru konkrétně, většinou z vlastních zkušeností. Nezažil jsem, aby mě tlačil do něčeho nebo si prosazoval své zájmy. Ba právě naopak, jeho přístup je empatický se snahou o dlouhodobě fungující spolupráci se svými klienty.

client-image

Klient

Na přání bez iniciál